Vánoční výtvarná dílna pro děti i dospělé

22.11.2014 16:00

Srdečně Vás zveme na Vánoční výtvarnou dílnu pro děti, která se uskuteční v sobotu 22.11. 2014 od 16 hod. v kulturní místnosti OÚ.

Na výrobky je potřeba si přinést min. 3 kovová vykrajovátka na cukroví střední velikosti a mělký talířek na odnášení výrobku. Ostatní materiály budou připraveny. Děti si nazdobí svíčky, vyrobí si krmení pro ptáčky a z vlněné plsti vytvoří krásné vánoční ozdoby.

Další akcí bude Vánoční výtvarnou dílnu pro dospělé, která se uskuteční též v sobotu 22.11.2014 od ( až doma tatínkům odevzdáte děti;-)) cca 19 -19,30 hod. (prostě jak to zvládnete přijít).

Upleteme si zvoneček z pedigu, na který si přineste misku na vodu (průměr cca 20 cm), utěrku, případně kleštičky na ucvaknutí+ peníze na pedig (za 1 zvoneček v řádu desetikorun).