Jarní výtvarné dílny

04.04.2018 21:06

Vzhledem k problémům s webovou stránkou knihovny uveřejňujeme až nyní, že se uskutečnily tyto zajímavé akce knihovny.

1.Dílna pro dospělé-Pleteme košíky

Dílna jsme uspořádali v sobotu 17. února na sále v budově Obecního úřadu v Soběslavicích. Kdo se zúčastnil, zjistil, jak naši předci byli zruční a šikovní. Pletení košíků není opravdu vůbec jednoduché. Trpělivý lektor pan Kopecký z Koryt se nám věnoval celé sobotní odpoledne až do večera a doplétali jsme ještě jednotlivě v jeho dílně v Korytech.

2.Dílna pro děti- Velikonoční

V neděli 18. března se sešla skupina dětí v kulturní místnosti s lektorkou Mgr. Jitkou Koreňovou. Vyrobené velikonoční dekorace zcela jistě vyzdobily nejedu domácnot. Krásný jarní věneček a velikonoční kuřátko se všem opravdu moc povedly. Před zahájením dílny byl vyhlášen Nejlepší dětský čtenář roku 2017. Zajímavou encklopedii opět obdržely sestry Linkovy. Víc v galerii fotek/nové fotky jsou vždy na poslední stránce fotogalerie/.