VÝTVARNÁ DÍLNA PRO DOSPĚLÉ

04.11.2016 19:00

Ráda bych vás pozvala na dílnu, na které budeme z papírových roliček plést krabičku/šikovnější a rychlejší možná i větších rozměrů;-)/. Dno bude z kartonu, který natřeme/event. je možno polepit ubrouskem/.

Výroba je časově náročnější, proto se musíme sejít dvakrát. Budou to vždy pátky ( 4.11. a 11.11.) od cca19 hodin v kulturní místnosti Obecního úřadu v Soběslavicích.

Na prvním setkání si připravíme dno a základní osnovu z ruliček, na druhém setkání již budeme plést. Práci lektorky Dáši Laurinové zaplatí OÚ, materiál si uhradíme/záleží na velikosti krabičky=počet ruliček/. Menší jistě do 100 Kč, velká do 150 Kč.

Přinést si musíte dostatek kolíčků na prádlo na uchycení ruliček a krabičku/krabici, jakoukoli nádobu/, kterou budete oplétat/poslouží jako "držák tvaru"/.

Na společné setkání se těší

Dáša Laurinová a Jitka Plotová